Το θέατρο στην εκπαίδευση – Διάχυση προγράμματος Erasmus+

Το Δημοτικό Σχολείο Παλαιοχωρίου Χαλκιδικής υλοποίησε κατά το σχολικό έτος 2015-2016, Erasmus+ πρόγραμμα με τίτλο «Drama in Education – a holistic approach» malwarebytes anti-malware 다운로드. Η κ. Μαρία Σαββοπούλου, εκπαιδευτικός ΠΕ70 του σχολείου, συμμετείχε σε σχετικό 10ήμερο επιμορφωτικό σεμινάριο στο Ζάγκρεμπ τις Κροατίας 코코 한글자막. Στην παρακάτω παρουσίαση φαίνονται τα αποτελέσματα και η διάχυση του Ευρωπαϊκού Σχεδίου Ανάπτυξης του Δημοτικού Σχολείου Παλαιοχωρίου qgis plugin 다운로드.

Μετά την επιμόρφωση της εκπαιδευτικού μας, ακολούθησε ενδοσχολική επιμόρφωση του εκπαιδευτικού  προσωπικού καθώς επίσης και επιμόρφωση στους εκπαιδευτικούς των σχολείων της εκπαιδευτικής μας περιφέρειας Download The Sound of Warns. Το σημαντικότερο όμως είναι ότι έγινε εφαρμογή των καινοτόμων μαθητοκεντρικών μεθόδων στη σχολική τάξη Brain God7.