Μαρ 28

Κυρά Σαρακοστή

달마야 놀자

Οι μαθήτριες και οι μαθητές της Ε’ τάξης έπλασαν την κυρά Σαρακοστή εν όψει της Μεγάλης Τεσσαρακοστής 010editor 다운로드. Μιλήσαμε για το συμβολισμό της διαθεματικά με το μάθημα των Θρησκευτικών.

덩크슛

Μαρ 24

Birthday cards

Genghis Khan 4 pk

Τα παιδιά της Β’ τάξης, με αφορμή τα γενέθλια μιας συμμαθήτριας τους, έγραψαν ευχετήριες κάρτες στα Αγγλικά ecotect.

Fedora 12

Μαρ 24

Mythical creatures

범인은 바로 너 시즌2 다운로드

Με αφορμή τη θεματολογία του βιβλίου των Αγγλικών, οι μαθήτριες και οι μαθητές της Στ’ τάξης παρουσίασαν τα αγαπημένα τους μυθικά πλάσματα Download Pink Pong Nursery Rhymes.

blue white flag

The rainbow fish

cemu games

Τα παιδιά των Α’ και Β’ τάξεων διάβασαν το παραμύθι The Rainbow Fish. Μιλήσανε για τη διαφορετικότητα και τη φιλία, είδαν την ιστορία σε βίντεο, τραγούδησαν για το ουράνιο τόξο και έκαναν επανάληψη τα χρώματα Full download of the zone wide. Τέλος, ζωγράφισαν το δικό τους rainbow fish.

Sweet Sorrow Windy Is A

The very hungry caterpillar

Download Windows Journal

Οι μαθήτριες και οι μαθητές της Β’ τάξης, στο μάθημα των Αγγλικών, διάβασαν το βιβλίο «The very hungry caterpillar» 공동경비구역 jsa 다운로드. Στη συνέχεια είδαν την ιστορία σε βίντεο και υλοποίησαν εργασία για τον κύκλο της πεταλούδας Poi 1 million.

Welcome Spring!

Altera

Οι Α’ & Β’ τάξεις, στο μάθημα των Αγγλικών, μίλησαν για την άνοιξη, τις αλλαγές που έρχονται, παρακολούθησαν βίντεο κι έφτιαξαν στεφανάκια cute lady. Υπεύθυνη εκπαιδευτικός η κ. Ελεονώρα Τσιούκα.

Download Frozen ost mp3

Μαρ 13

Ημέρα κατά του Σχολικού Εκφοβισμού

Node js upload

Οι μαθήτριες και οι μαθητές της Στ’ τάξης δημιούργησαν πόστερ για την Ημέρα κατά του Σχολικού Εκφοβισμού με την καθηγήτρια των Αγγλικών κ Download Illustrator for free. Ελεονώρα Τσιούκα.

Τα παιδιά της Ε’ τάξης μίλησαν για τα είδη του bullying και τις στρατηγικές αντιμετώπισης του lg 순정펌웨어 다운로드.

Μαρ 12

Μάθημα στη Βιβλιοθήκη της Κοινότητας

Στις 29 Φεβρουαρίου 2024, η Ε’ τάξη του σχολείου μας επισκέφτηκε την Βιβλιοθήκη του χωριού, η οποία παλαιότερα ήταν και το πέτρινο Δημοτικό σχολείο της περιοχής Delphi xe. Αρχικά, παίξαμε ένα παιχνίδι σύμφωνα με το οποίο η εκπαιδευτικός προέτρεπε τα παιδιά να βρουν στα ράφια της βιβλιοθήκης έναν τίτλο ή έναν συγγραφέα από κάποιο γράμμα της αλφαβήτου Download note 3 genuine firmware. Οι μαθητές έβρισκαν ένα βιβλίο και το παρουσίαζαν στους συμμαθητές τους.

Στη συνέχεια πραγματοποιήσαμε στον χώρο το μάθημα της Γλώσσας 사고전서.

Μαρ 06

Χελιδονίσματα 2024

기가바이트 다운로드

Οι μαθήτριες και οι μαθητές των Ε’ και Στ’ τάξεων τήρησαν το έθιμο της Χελιδόνας με τον ερχομό του Μαρτίου Download to you. Βγήκαν στα σοκάκια του χωριού και τραγούδησαν το τραγούδι της Χελιδόνας.

크롬 캐시

Φεβ 24

Χρήση θερμομέτρου

Java web

Τα παιδιά της Ε’ τάξης διαπιστώνουν πως το νερό που βράζει έχει θερμοκρασία 100 βαθμούς Κελσίου ενώ ο πάγος έχει θερμοκρασία 0 βαθμούς Κελσίου CADPower.

가면 ost 다운로드

Παλαιότερα άρθρα «