Υγιεινό πρωινό

Στις 23 & 24 Μαΐου 2024, οι μαθήτριες και οι μαθητές της Ε’ τάξης ασχολήθηκαν με το θέμα της υγιεινής διατροφής 샤롯데 폰트. Με αφόρμηση το αντίστοιχο μάθημα των Φυσικών, σχεδίασαν και προετοίμασαν ένα υγιεινό πρωινό για όλα τα παιδιά και τους Star-sized. δασκάλους του σχολείου. Το μενού περιλάμβανε: φρουτοσουβλάκια, αυγά, γιαούρτι με μέλι και καρύδια, μπατζίνα, κέικ με ζάχαρη καρύδας, βάφλες με χειροποίητη πραλίνα χωρίς ζάχαρη και φυσικό χυμό 50가지 그림자 해방 다운로드. Την πρώτη μέρα τα παιδιά σχεδίασαν το μενού, έβρασαν τα αυγά, ετοίμασαν τις ζύμες και έψησαν τη μπατζίνα και το κέικ mounty. Την επόμενη μέρα, έφτιαξαν τα φρουτοσουβλάκια, έστυψαν το χυμό, έψησαν τις βάφλες και σέρβιραν το πρωινό Download Excel from the web. Ήταν δύο πολύ δημιουργικές μέρες για τα παιδιά μας! Υπεύθυνες εκπαιδευτικοί: Μαρία Σαββοπούλου, Νίκη Λαδοπούλου, Ελεωνόρα Τσιούκα Download New Universe.