Οκτ 30

24 Οκτωβρίου: Παγκόσμια Ημέρα κατά της Παχυσαρκίας

Την Παρασκευή 23 Οκτωβρίου οι εκπαιδευτικοί του σχολείου μας διοργάνωσαν  εκδήλωση με αφορμή την Παγκόσμια Ημέρα κατά της Παχυσαρκίας 페이스북 사진. Εκτός από τους μαθητές μας, συμμετείχαν ενεργά και οι γονείς, τους οποίους προσκαλέσαμε Windows 10 Adobe Flash Manual. Το πρώτο μέρος της εκδήλωσης αφορούσε σε μία διαδραστική παρουσίαση με θέμα την υγιεινή διατροφή 추억의 오락실게임. Γονείς και παιδιά παρακολούθησαν με ενδιαφέρον και προσέφεραν εποικοδομητικά στη συζήτηση 삼성복원 솔루션 7.

IMG_2926(2) IMG_2939(2)

Στο δεύτερο μέρος της εκδήλωσης ετοιιμάστηκε ένας μπουφές υγιεινού πρωινού σε συνεργασία με το σύλλογο γονέων και κηδεμόνων Download the free font for Yoon Design. Τα παιδιά ανά τάξεις διάλεξαν με τη βοήθεια των δασκάλων και των γονέων τους τι θα συμπεριλάβουν στο πρωινό τους 쿠르스크. Στη συνέχεια κάθισαν σε τραπέζια που τοποθετήθηκαν στο χώρο υποδοχής του σχολείου και όλα μαζί έφαγαν ένα υγιεινό πρωινό Download sql server management studio 2012.

IMG_2947(2) IMG_2973(2) IMG_2957(2)

Τέλος, δόθηκαν σε κάθε μαθητή 2 πλαστικοποιημένες κάρτες, σχεδιασμένες από τους εκπαιδευτικούς μας, με προτάσεις υγιεινού κολατσιού και πρωινού 윈도우10 kn. Μπορείτε να τις κατεβάσετε από εδώ.

ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΟΛΑΤΣΙΟΥ

ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΠΡΩΙΝΟΥ

Screen Shot 2015-03-28 at 9.27.26 μ.μ. Screen Shot 2015-03-28 at 9.27.47 μ.μ.