Απρ 25

Kids Save Lives: Εργαστήριο δεξιοτήτων & Championship KSL 2024

Οι E’ & Στ’ τάξεις του σχολείου μας υλοποίησαν φέτος το εργαστήριο δεξιοτήτων KIDS SAVE LIVES, εγκεκριμένο από το ΙΕΠ eclipse maven 다운로드. Τα παιδιά έμαθαν να παρέχουν καρδιοπνευμονική αναζωογόνηση, να τοποθετούν σε θέση ανάνηψης αλλά και να αντιμετωπίζουν περιστατικό πνιγμονής από ξένο σώμα 레이튼 교수와 악마의 상자 apk 다운로드. Στα πλαίσια των εργαστηρίων, οργανώσαμε δράσεις για την Ευρωπαϊκή Ημέρα Επανεκκίνησης Καρδιάς 스타크래프트 1.18 립버전. Συμμετείχαμε επίσης στο πρωτάθλημα ΚΑΡΠΑ που διοργανώθηκε από τον ανθρωπιστικό οργανισμό Kids Save Lives, όπου οι διαγωνιζόμενοι μαθητές μας σκόραραν με 97% 기어스 오브 워 다운로드. Συγχαρητήρια στα παιδιά μας και σε όλους τους μαθητές και τις μαθήτριες που συμμετείχαν φέτος σε αυτό το εργαστήριο ζωής 2018 Photoshop cc!

Παρακάτω μπορείτε να παρακολουθήσετε ολόκληρη την προσπάθεια των μαθητών μας κατά τη διάρκεια του Kids Save Lives Championship 2024 Asdal Chronicles 8.