Οκτ 10

6 Οκτωβρίου: Παγκόσμια Ημέρα Σχολικού Αθλητισμού

Στις 6 Οκτωβρίου 2014 διοργανώθηκαν στο σχολείο εκδηλώσεις με αφορμή την Παγκόσμια Ημέρα Σχολικού Αθλητισμού – Ρατσισμού και Διαφορετικότητας Xbox. Επειδή ο καιρός δεν το επέτρεψε δεν ήταν δυνατόν να πραγματοποιηθούν αθλητικές δράσεις fluke 다운로드. Ωστόσο, ο γυμναστής του σχολείου μας, κ. Αναστάσης Σαμαράς, οργάνωσε μία επίδειξη παροχής πρώτων βοηθειών, γνώση απαραίτητη για άτομα που αθλούνται και όχι μόνο Download Youtube Pink. Τα παιδιά μάθανε τα απαραίτητα βήματα που πρέπει να κάνουν σε περίπτωση που κάποιος συμμαθητής – συναθλητής τους χάσει τις αισθήσεις του και εξασκήθηκαν πάνω σε προπλάσματα 경계의 저편 다운로드.

IMG_2541

Επίσης ενημερώθηκαν για το τι πρέπει να περιλαμβάνει ένα φορητό φαρμακείο και το πόσο απαραίτητη είναι η ύπαρξή του σε κοινόχρηστους χώρους Share Gothic eot.

IMG_2551

Τέλος έγινε επίδειξη του τρόπου διάσωσης από πνιγμονή από ξένο σώμα Download Johnny Macro.

IMG_2559(2)